Blogs

[POLISH] Pseudonimy z Ninjas - Cześć Druga: Xizt

Sat 16th May 2015 - 3:14pm

W poprzedniej części Adam 'friberg' Friberg powiedział nam trochę o swoim nicku. Nadszedł czas na jego kolege, Richarda 'Xizt' Landström aby podzielił się swoją opinią na ten temat.
Xizt jest osobą odpowiedzialną za sukces, którym jest czerpanie radości przez drużynę Ninjas in Pyjamas w działalności CSGO. Wśród fanów, ulubieńcy tacy jak Christopher "GeT_RiGhT" Alesund są solidnymi i niezawodnymi graczami, których poziom zawsze jest wysoki i obracają szalę na stronę drużyny, kiedy nikt inny nie potrafi tego zrobić.

Możesz nam powiedzieć jak doszło, że nazywasz się "Xizt"?
- Kolega mojego brata nazywał się xiZ*, więc po prostu ukradłem jego nazwę i dodałem inne litery na końcu... Tak, wtedy byłem głupim dzieckiem.


Czy oprócz strony wizualnej pisownia ma jakieś znaczenie?
- Byłem bardzo młody i lubiłem litery "X" i "Z". Wydawało się idealnie pasować.Pamiętasz ile miałeś lat jak użyłeś Xizt pierwszy raz jako swój nick?
- Nie pamiętam dokładnie, byłem bardzo młody. Ale gdzieś w okolicach 10-ciu lat.


Tak jak Friberg, często używasz innych nazw podczas grania. Jeden z nich to "Hassan", który brzmi całkiem przypadkowo. Możesz nas oświecić?
- Nie ma żadnej głębszej historii stojącej za pomysłem na "Hassan", po prostu wybrałem przypadkowo. Używałem parę innych nicków, aby nikt mnie nie rozpoznał. Jednak większość osób zna już "Hassan'a", więc muszę wymyślić nowy nick :)


English Version:
http://www.nip.gl/articles/general/news/97/aliases-of-the-ninjas-part-ii-xizt

Kameeleon

Kameeleon

Kameeleon

Your Comments

Please register or login to post comments